Kaolin Kili Ege Ekin Organik Tarim
17 Eylül Mah. Atatürk Cad. No: 156/43 Bandırma/Balıkesir

Ormix Plus Toprak (Tabip)

15.08.2022
487
Ormix Plus Toprak (Tabip)

Ormix  Plus Toprak (düşük pH)

Leonardit kaynaklı orgamineral gübre 

Bünyesinde etkili madde olarak % 40   organik madde, % 18 azot N , %10 fosfor (P2O5), % 10 kükürt (SO3) ihtiva etmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen tüm  tarla  , bahçe ve   süs bitkilerinde  (sebze meyve)  taban gübrelemesinde (toprak altı)en çok kullanılan kompoze gübrenin yapısında bulunan organik madde (OM) gübredeki azot (N), fosfor (P2O5)  ve  kükürdün (SO3) bitkiler tarafından  kolay alınmasını sağladığı gibi toprağın verimliliğini de arttırır. Leonardit kaynaklı organik maddenin yapısında bulunan  humik ve fulvik asitleri yarayışlı hale getirerek daha yüksek verim ve kaliteli ürün elde edilmesini sağlar.Düşük pH ‘lı toprak düzenleyicidir.

Ormix  Plus Toprak (Orta pH)

Leonardit kaynaklı orgamineral gübre 

Bünyesinde etkili madde olarak % 40   organik madde, % 18 azot N , % 10 fosfor (P2O5), % 7,5 kükürt (SO3) ihtiva etmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen tüm  tarla  , bahçe ve   süs bitkilerinde  (sebze meyve)  taban gübrelemesinde (toprak altı)en çok kullanılan kompoze gübrenin yapısında bulunan organik madde (OM) gübredeki azot(N) , fosfor (P2O5) ve  kükürdün(SO3)  bitkiler tarafından  kolay alınmasını sağladığı gibi toprağın verimliliğini de arttırır. Leonardit kaynaklı organik maddenin yapısında bulunan  humik ve fulvik asitleri yarayışlı hale getirerek daha yüksek verim ve kaliteli ürün elde edilmesini sağlar. Orta pH ‘lı toprak düzenleyicidir.

Ormix  Plus Toprak (Yüksek  pH)

Leonardit kaynaklı orgamineral gübre 

Bünyesinde etkili madde olarak % 40   organik madde, % 18 azot N , %10 fosfor (P2O5), %1,6 kükürt (SO3) ihtiva etmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen tüm  tarla  , bahçe ve   süs bitkilerinde  (sebze meyve)  taban gübrelemesinde (toprak altı)en çok kullanılan kompoze gübrenin yapısında bulunan organik madde (OM) gübredeki azot(N) , fosfor (P2O5) ve  kükürdün(SO3)  bitkiler tarafından  kolay alınmasını sağladığı gibi toprağın verimliliğini de arttırır. Leonardit kaynaklı organik maddenin yapısında bulunan  humik ve fulvik asitleri yarayışlı hale getirerek daha yüksek verim ve kaliteli ürün elde edilmesini sağlar. Yüksek pH ‘lı toprak düzenleyicidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp
1
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Merhaba Ege Ekin Organik ile İletişime Geçtiğiniz İçin Teşekkürler! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?