iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
17 Eylül Mah. Atatürk Cad. No: 156 Bandırma/Balıkesir

Ormix Plus Toprak

15.08.2022
140
Ormix Plus Toprak

Ormix  Plus Toprak (düşük pH)

Leonardit kaynaklı orgamineral gübre 

Bünyesinde etkili madde olarak % 40   organik madde, % 18 azot N , %10 fosfor (P2O5), % 10 kükürt (SO3) ihtiva etmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen tüm  tarla  , bahçe ve   süs bitkilerinde  (sebze meyve)  taban gübrelemesinde (toprak altı)en çok kullanılan kompoze gübrenin yapısında bulunan organik madde (OM) gübredeki azot (N), fosfor (P2O5)  ve  kükürdün (SO3) bitkiler tarafından  kolay alınmasını sağladığı gibi toprağın verimliliğini de arttırır. Leonardit kaynaklı organik maddenin yapısında bulunan  humik ve fulvik asitleri yarayışlı hale getirerek daha yüksek verim ve kaliteli ürün elde edilmesini sağlar.Düşük pH ‘lı toprak düzenleyicidir.

Ormix  Plus Toprak (Orta pH)

Leonardit kaynaklı orgamineral gübre 

Bünyesinde etkili madde olarak % 40   organik madde, % 18 azot N , % 10 fosfor (P2O5), % 7,5 kükürt (SO3) ihtiva etmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen tüm  tarla  , bahçe ve   süs bitkilerinde  (sebze meyve)  taban gübrelemesinde (toprak altı)en çok kullanılan kompoze gübrenin yapısında bulunan organik madde (OM) gübredeki azot(N) , fosfor (P2O5) ve  kükürdün(SO3)  bitkiler tarafından  kolay alınmasını sağladığı gibi toprağın verimliliğini de arttırır. Leonardit kaynaklı organik maddenin yapısında bulunan  humik ve fulvik asitleri yarayışlı hale getirerek daha yüksek verim ve kaliteli ürün elde edilmesini sağlar. Orta pH ‘lı toprak düzenleyicidir.

Ormix  Plus Toprak (Yüksek  pH)

Leonardit kaynaklı orgamineral gübre 

Bünyesinde etkili madde olarak % 40   organik madde, % 18 azot N , %10 fosfor (P2O5), %1,6 kükürt (SO3) ihtiva etmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen tüm  tarla  , bahçe ve   süs bitkilerinde  (sebze meyve)  taban gübrelemesinde (toprak altı)en çok kullanılan kompoze gübrenin yapısında bulunan organik madde (OM) gübredeki azot(N) , fosfor (P2O5) ve  kükürdün(SO3)  bitkiler tarafından  kolay alınmasını sağladığı gibi toprağın verimliliğini de arttırır. Leonardit kaynaklı organik maddenin yapısında bulunan  humik ve fulvik asitleri yarayışlı hale getirerek daha yüksek verim ve kaliteli ürün elde edilmesini sağlar. Yüksek pH ‘lı toprak düzenleyicidir.

ETİKETLER:
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp
1
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Merhaba Ege Ekin Organik ile İletişime Geçtiğiniz İçin Teşekkürler! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?